Meie brändid

Petit Collage

 

Petit Collage mänguasjad | Fairy Kitten Mänguasjapood

 

Petit Collage on ainulaadne mänguasjade ja aksessuaaride tootja San Franciscost. Kõik nende tooted on keskkonnasõbralikud, värvitud taimsete värvidega, valmistatud taaskasutatud materjalidest, pakitud plastpakendita ning vastavad ja ka ületavad kõiki ohutusstandardeid. Puslesid on väga erinevaid: algajatele mõeldud beebipusled, minipusled (sobivad väikese kingitusena igal võimalusel), põrandapusled.

Lapsed armastavad Petite Collage'i kleebiste komplekte. Need on erksad, värvilised ja ilusa kujundusega. Kõik kleebised on loodud mitmekordseks kasutamiseks, nii et lõbutsemist jätkub mitmeks korraks.

  

Yookidoo

 

Yookidoo mänguasjad | Fairy Kitten Mänguasjapood

 

Iisraeli ettevõtte Yookidoo tooteid ei saa nimetada lihtsalt laste mänguasjadeks; pigem on nad parimaks uuendusliku õppimisprotsessi näiteks, mis aitab kaasa lapse loomulikule arengule.

Yookidoo toodab erinevaid harivaid mänge, mis on mõeldud lastele alates nende esimestest elukuudest. Neid mänguasju eristab mitte ainult stiilne disain, vaid ka võime last arendada. Yookidoo mänguasjad soodustavad loomulikku uudishimu: laps uurib värve, kujundeid, arendab valguse tajumist, lihvib peenmotoorikat, kuulmisoskust, mälu, tähelepanuvõimet, loovust ja loogilist mõtlemist.

Naljakad muusikalised kõristid ja vees mängimiseks mõeldud interaktiivsed mänguasjad on disainitud multifilmi stilistikast lähtudes. Yookidoo pöörab toodete ohutusele suurt tähelepanu, sest nende tooted on mõeldud ka kõige väiksematele lastele. Mänguasjad on valmistatud kõrgeima kvaliteediga mittetoksilistest materjalidest.

 

Djeco

 

DJECO mänguasjad | Fairy Kitten Mänguasjapood

 

Djeco mänguasjad on suunatud lapse igakülgsele arengule. Mängukomplektid stimuleerivad intellekti: loogilist mõtlemist, mälu ja tähelepanuvõimet.

Djeco harivad mänguasjad tutvustavad beebile tema meeli: laps õpib värve ja kujundeid tundma, õpib esemeid puudutades ära tundma, arendades peenmotoorikat ja kõnetegevust.

Laua- ja kaardimängud arendavad loogilist mõtlemist ja aitavad veeta aega perega. Meeskonnamängud tutvustavad lapsele reegleid ja nende järgimise vajadust.

Djeco loomekomplektid sobivad lastele vanuses 3 kuni 15 aastat. Toodete valikus on ka värvimiskomplektid akvarellide, guašši, pliiatsikomplektide, viltpliiatsite, šabloonide, templite ja palju muuga.

 

3 Sprouts

 

3 Sprouts mänguasjad | Fairy Kitten Mänguasjapood

 

Ettevõtte asutajateks on kolm sõpra, keda ühendab armastus laste ja kaasaegse disaini vastu. Saades disainikogemust New Yorgis ja Torontos, otsustasid nad luua tootekollektsiooni nii lastele kui täiskasvanutele. Alates 2007. aastast on ettevõte tooted vallutanud kogu maailma. 3 Sprouts'i tooted sobivad ideaalselt Teie ellu, muutes selle kaunimaks. 3 Sprouts'i tooted on maagilised, imeilusa disainiga mis tõstab tuju ja pakub mugavust.

 

Apli Kids

Apli Kids mänguasjad | Fairy Kitten Mänguasjapood

Apli Kids on juba aastaid töötanud koolide ja õpetajatega, disainides ja luues laste haridust toetavaid ohutuid tooteid. Valige rohkem kui 1000 toote seast, sealhulgas kleebised, käsitöö- ja haridusmänguasjad ning lai valik klassiruumi materjale.

 

Ragtales

Ragtales mänguasjad | Fairy Kitten Mänguasjapood

Ragtales on Briti disanitud mänguasjade ilus kollektsioon.
Iga toode on valmistatud suurepärasest spetsiaalselt valitud kangast, kõige pehmemast veluurist, käsitsi kootud riietest ja kõik on pakitud silmatorkavasse kvaliteetsesse pakendisse. Ragtales kollektsioon pakub suurt valikut beebimänguasju kaisukarudest puidust mänguasjadeni, kõik ajaloolise päritoluga.

 

JabaDaBaDo

JaBaDaBaDo puidust mänguasjad

JaBaDaBaDo on juhitud meie armastusest laste vastu. Nende filosoofia põhineb ühel kontseptsioonil: kujundada kvaliteetseid ja lõbusaid tooteid, mis toetavad laste arengut, mängulisust ja kujutlusvõimet, tuues nende väikesesse võlumaailma lõbu ja õnne.

Kõik tooted on välja töötatud ettevõttes ja toodetud hoolikalt valitud ja kõrgeima kvaliteediga materjalidest. Suur osa kollektsioonist on valmistatud looduslikest materjalidest nagu puit ja puuvill. Materjalid, mis rahuldavad vanemate nõudmisi kvaliteedi järele ja teevad mänguasju, mis on mängimiseks ja armastamiseks ka järgmisele põlvkonnale.

 

VIGA

VIGA puidust mänguasjad | Fairy Kitten Mänguasjapood

VIGA kui mänguasjabränd pühendub turvalise, naturaalse, hariva ja lõbusa tegevuse pakkumisega lastele. Nende visioon on teha VIGAst üks armastatumaid mänguasjabrände maailmas. VIGA Toy Manufacturing Co., Ltd. asutati 2001. aastal. See on tuntud kui professionaalne mänguasjaettevõte, millel on võimalik oma enda tooteid disainida, toota ja turundada. Innovaatiline disain, kõrge kvaliteet, konkurentsivõimeline hind ja hea teenindus on põhjus, miks Viga on tänapäeval üks mänguasjatootjate tippfirmadest. Vigast sai täielik puidust mänguasjade tootja, kui nad selleks 2003. aastal registreerisid. Nende mänguasju jagatakse enam kui 60 riiki üle maailma. Nende mänguasjad on õpetajate poolt vägagi hinnatud ning laste ja lastevanemate lemmiklelud juba pikka aega.

 

goki

goki puidust mänguasjad

Gollnest & Kiesel on Euroopas paiknev innovaatiline puidust mänguasjade tootja ja Põhja-Saksamaa suurim mänguasjaettevõte. Firma asutasid 1981. aastal Gerhard Gollnest ja Fritz-Rüdiger Kiesel.

Gollnest & Kiesel seisab kvaliteetsete mänguasjade valmistamise eest. Puidust mänguasjade tegemine järgib kindlat ja ökoloogiliselt meie planeedile kasulikku retsepti: raiutakse puid – puit töödeldakse – istutatakse maha uus mets, ja niimoodi otsast peale. Gollnest & Kiesel kasutab ainult jätkusuutlikust Euroopa metsandusest pärinevat puitu ja töötab selle nimel, et võimalikult paljud tooted oleksid taaskasutatavad.

Me oleme seadnud endale ambitsioonika ja ainulaadse eesmärgi kõrvaldada 2020. aastaks kõigist oma mänguasjadest neli plasti PVC, PU, ​​ABS ja PS ning asendada need keskkonnasõbralike alternatiividega.

Mänguasjad peaksid olema lõbusad ja ohutud. Kõrgeimate ohutusstandardite tagamiseks testib Goki kvaliteedikontrolli meeskond kõiki tooteid pidevalt spetsiifiliseks selleks eesmärgiks ehitatud laboris. Lisaks kontrollivad ka välised testimisasutused regulaarselt Goki tooteid ulatuslike testidega.

 

Small Foot

Small Foot puidust mänguasjad | Fairy Kitten Mänguasjapood

Meie puidust mänguasjad pakuvad stimuleeringut kõikidele meeltele mitmekülgsete mänguideede kaudu ning ühendavad mängulõbu õppeefektiga. Meie disainerite väljatöötatud mänguasjade kontseptsiooni kaudu pakume me ainulaadset meelelahutust kõikidele vanuserühmadele alates aastavanustest kuni seitsmeaastasteni.

Ohutus ja jätkusuutlikkus on meie prioriteedid. Nende täitmiseks jälgime ka väga pingsalt meie partnerite rangeid sertifitseerimisjuhiseid. Uute mänguasjade väljatöötamisel kasutame ka pedagoogilisi lähenemisviise, et kindlustata laste areng ja õppimine mängu ajal.

 

PlanToys

PlanToys puidust mänguasjad | Fairy Kitten Mänguasjapood

Juba üle 30. Aasta on Plan Toys loonud ikoonilisi haridusmänguasju, mis toovad lapsed loodusele lähemale ja inspireerivad nende kujutlusvõimet läbi mängude. Väikesed käekesed armastavad Plan Toys mänguasju tundma õppida. Meie tooted on põhimõtteliselt nii öko-sõbralikud ja kvaliteetsed kui võimalik. Kõik tooted on valmistatud eetilisi põhimõtteid järgides Taimaal. Kasutame kautšukipuid, millest enam ei ole võimalik lateksit valmistada. Kasutame mitte-formaldehüüd liimi, mida Plan Toys valmistab ise; orgaanilisi värvipingmente; ning vesivärvidest värvaineid- ning kogu tooteprotsess on süsinikneutraalne veel lisaks. Lisaks sellele, et meie puitmänguasjad on FSC vastavad on paljud tooted valmistatud kasutades Planwood puitu - geniaalne ökomaterjal, mis on valmistatud saepuru kokku surumisel. Saepuruks kasutame jääke, mis on üle jäänud Plan Toys tehases. Sedasi saame olla kindlad, et midagi ei lähe raisku. Kõik mänguasjad on pakendatud taastöödeldud ümbristesse, mis ei ole mürgine ning ei sisalda plastikut, nii et pakid võivad otse minna sinu taaskasutus prügikasti.

 

Baby Banana

Baby Banana Fairy Kitten Mänguasjapood

Kas lapsel hakkavad tulema hambad? See hambahari on teie uus parim sõber. Pange hambahari sügavkülma nii kauaks, kuni see on närimiseks piisavalt jahe. Pehmest silikoonist kühmud masseerivad beebi paistes, ärritunud igemeid ja pakuvad kergendust.

 

Moulin Roty

Moulin Roty mänguasjad

Fairy Kitten mänguasjapood esitleb uhkusega Moulin Roty kaubamärki. See on Prantsuse firma, mis on juba üle 40 aasta loonud värvikat ja õrna maailma väikelaste jaoks. Nende valikusse kuuluvad imearmsad plüüsist tegelased, beebitekid ja muud mänguasjad.

 Moulin Roty kaubamärk sai alguse 1972. aastal vanas veskis (moulin) Pariisi lähistel. Umbes 20-liikmeline sõpruskond otsis projekti, mis pakuks tööd ja ihaldusväärset elustiili. Nad renoveerisid veski oma perede jaoks ning elasid kõik koos ühe kommuunina.

 Ka tänapäeval köidab Moulin Roty tähelepanu oma stiilsete beebimänguasjade, rõivaste ja lastetoa kaunistustega. Kõik nende tooted on loodud Prantsusmaal, kasutades prantsuse kangaid ja mustreid. Moulin Roty võluv mänguasjade kollektsioon ühendab endas nii traditsioonilisi kui ülimalt moodsaid elemente.

 Moulin Roty mänguasjadel on traditsiooniliste lelude võlu, inspiratsiooni on ammutatud ajaloost ja armastusest. Kõik tooted on valmistatud mittetoksilistest ja kvaliteetsetest materjalidest. Kogu kasutatud puit on pärit metsadest, mida majandatakse ökoloogiliselt, erinevalt odavatest plastmassist mänguasjadest, mis kahjustavad planeeti tõsiselt.

Nagu ütles Vivienne Westwood: "Osta vähem, vali hästi!" Moulin Roty mänguasjad kestavad ning jäävad südamelähedaseks kogu eluks. Fairy Kitten mänguasjapood on üks valitud Moulin Roty edasimüüjatest, lai valik saadaval meie veebipoes https://fairykitten.ee/

 

Créa Lign’

Créa Lign' - meisterdamise komplektid lastele

Orientiiriks on välja töötada mänge ja mänguasju erinevate kujude, suuruste ning omadustega, et need sobiksid võimalikult paljudele lastele. Créa Lign disainib igat toodet ainukese eesmärgina stimuleerida kujutlusvõimet, loovust ja õpetamist läbi huvitavate ja eakohaste käeliste tegevuste. Täna on olemas rikkalikke kollektsioone loomingulistest mängudest ja tindipadja komplektidest, mis sobivad kõikide laste arenguetappide ja loovate soovidega.