Meie brändid

Petit Collage

 

Petit Collage mänguasjad | Fairy Kitten Mänguasjapood

 

Petit Collage on ainulaadne mänguasjade ja aksessuaaride tootja San Franciscost. Kõik nende tooted on keskkonnasõbralikud, värvitud taimsete värvidega, valmistatud taaskasutatud materjalidest, pakitud plastpakendita ning vastavad ja ka ületavad kõiki ohutusstandardeid. Puslesid on väga erinevaid: algajatele mõeldud beebipusled, minipusled (sobivad väikese kingitusena igal võimalusel), põrandapusled.

Lapsed armastavad Petite Collage'i kleebiste komplekte. Need on erksad, värvilised ja ilusa kujundusega. Kõik kleebised on loodud mitmekordseks kasutamiseks, nii et lõbutsemist jätkub mitmeks korraks.

  

Yookidoo

 

Yookidoo mänguasjad | Fairy Kitten Mänguasjapood

 

Iisraeli ettevõtte Yookidoo tooteid ei saa nimetada lihtsalt laste mänguasjadeks; pigem on nad parimaks uuendusliku õppimisprotsessi näiteks, mis aitab kaasa lapse loomulikule arengule.

Yookidoo toodab erinevaid harivaid mänge, mis on mõeldud lastele alates nende esimestest elukuudest. Neid mänguasju eristab mitte ainult stiilne disain, vaid ka võime last arendada. Yookidoo mänguasjad soodustavad loomulikku uudishimu: laps uurib värve, kujundeid, arendab valguse tajumist, lihvib peenmotoorikat, kuulmisoskust, mälu, tähelepanuvõimet, loovust ja loogilist mõtlemist.

Naljakad muusikalised kõristid ja vees mängimiseks mõeldud interaktiivsed mänguasjad on disainitud multifilmi stilistikast lähtudes. Yookidoo pöörab toodete ohutusele suurt tähelepanu, sest nende tooted on mõeldud ka kõige väiksematele lastele. Mänguasjad on valmistatud kõrgeima kvaliteediga mittetoksilistest materjalidest.

 

Djeco

 

DJECO mänguasjad | Fairy Kitten Mänguasjapood

 

Djeco mänguasjad on suunatud lapse igakülgsele arengule. Mängukomplektid stimuleerivad intellekti: loogilist mõtlemist, mälu ja tähelepanuvõimet.

Djeco harivad mänguasjad tutvustavad beebile tema meeli: laps õpib värve ja kujundeid tundma, õpib esemeid puudutades ära tundma, arendades peenmotoorikat ja kõnetegevust.

Laua- ja kaardimängud arendavad loogilist mõtlemist ja aitavad veeta aega perega. Meeskonnamängud tutvustavad lapsele reegleid ja nende järgimise vajadust.

Djeco loomekomplektid sobivad lastele vanuses 3 kuni 15 aastat. Toodete valikus on ka värvimiskomplektid akvarellide, guašši, pliiatsikomplektide, viltpliiatsite, šabloonide, templite ja palju muuga.

 

3 Sprouts

 

3 Sprouts mänguasjad | Fairy Kitten Mänguasjapood

 

Ettevõtte asutajateks on kolm sõpra, keda ühendab armastus laste ja kaasaegse disaini vastu. Saades disainikogemust New Yorgis ja Torontos, otsustasid nad luua tootekollektsiooni nii lastele kui täiskasvanutele. Alates 2007. aastast on ettevõte tooted vallutanud kogu maailma. 3 Sprouts'i tooted sobivad ideaalselt Teie ellu, muutes selle kaunimaks. 3 Sprouts'i tooted on maagilised, imeilusa disainiga mis tõstab tuju ja pakub mugavust.