Tagastamine | Fairy Kitten mänguasjapood

1. Ettevõtja võtab tagastamisele ainult uusi originaalpakendis kaupu. Kui kaupa on kasutatud, seda on mõjutatud või kui see ei ole nõuetekohase välimusega, siis ei ole tagastamine võimalik.

2. Ettevõtja võtab tagastamisele kaupu 14 päeva jooksul pärast ostja poolt saadetise kätte saamist. Kui Te soovite ostusid tagastada, siis pöörduge, palun, võimaliku varakult klienditeeninduskeskuse poole (fairykitten01@gmail.com). Teil tuleb täita tagastamise formular, lisada see kaubale ja saata pakk tagasi. Juhime Teie tähelepanu asjaolule, et Ettevõtja ei hüvita postikulusid, mis on seotud kauba tagasi saatmisega.

3. Tehingust taganemisel tagastab Ettevõtja Kliendile tema poolt tasutud summad kandes tagastatava summa Kliendi pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul peale toote jõudmist Ettevõtjani või Kliendi poolt esitatud tõendi saamist toote tagasisaatmise kohta.
4. Kui Te tahate kaupa tagastada, siis peab seda tegema 14 päeva jooksul pärast kauba kätte saamist. Hilisemaid tagastusi läbi ei vaadata.